Nikdy není pozdě začít věřit na zázraky! S Ježíškovými vnoučaty to jde snadno

Předávání daru v liberecké nemocnici. Kromě mikrovlnné trouby dostala paní Elíza i bonboniéru
Předávání daru v liberecké nemocnici. Kromě mikrovlnné trouby dostala paní Elíza i bonboniéru
0:00
/
0:00

Chcete jednu povánoční pohádku? Tady je. Je o tom, jak jedna mladá maminka se svou dvouletou dcerkou zařídily, že 91letá paní Elíza začala věřit na zázraky.

Žila, byla, jedna dáma v letech, která za celých svých 91 let nezažila, aby cokoli dostala od cizích lidí zadarmo. A tak jen tak na zkoušku, s tím, že tomu vlastně moc nevěřila, si v projektu Ježíškových vnoučat přála mikrovlnku.

A teď do pohádky vstupují Ježíškova vnoučata, dvouletá Sára se svou maminkou Simonou. Ta dvakrát denně prohlížela přání seniorů na webu Ježíškových vnoučat a hledala někoho z Liberce, aby mohla dárky předat osobně. Povedlo se, našla paní Elízu.

Jsem z toho dojatá, mám slzy na krajíčku, i když se vidíme poprvé. Je to strašně citlivá záležitost.
paní Simona, Ježíškovo vnouče

Usměvavá dáma žije v domě s pečovatelskou službou, nadělovalo se ale v nemocnici. Tam je paní Elíza dočasně na oddělení následné péče. Po rozbalení velikánské krabice byla z mikrovlnné trouby dojatá: „Teď už na Ježíškova vnoučata věřím!“ Kromě malé Sáry měli všichni na pokoji slzy na krajíčku a paní Elíza popřála svým „vnoučatům“, aby i ony měly v životě tak krásná překvapení, jaké připravily pro ni. To je dobrý konec pohádky, ne? 

Spustit audio

Související