Ježíškova vnoučata se nezaleknou ani zvláštních přání. Klidně nadělí i seno!

Ježíškova vnoučata Lenka Kašpárková a Petr Macák s ředitelkou Domova seniorů v Kadani Lenkou Raadovou
Ježíškova vnoučata Lenka Kašpárková a Petr Macák s ředitelkou Domova seniorů v Kadani Lenkou Raadovou
0:00
/
0:00

Že jsou některá přání zvláštní? Možná na první pohled... Jakmile je ale prozkoumáte podrobně, zjistíte, že jsou úplně v pořádku. A navíc super!

Jako v případě seniorů z Kadaně, kteří si přáli seno. Pořádný balík sena! Nehledejte v tom ale žádnou přípravu na spaní pod širákem nebo cokoli podobného. Jsou za tím ovečky! 😊 Dokonce celé stádo, jak vysvětluje ředitelka místního domova seniorů Lenka Raadová: „Naši senioři sedávají na zahradě, pozorují naše stádo nebo je krmí.“

Ke stávajícím zvířatům chce domov adoptovat ještě jednu ovečku a beránka. A právě pro nově příchozí je určené to seno, které si babičky a dědečkové přáli k Vánocům.

Ježíškovými vnoučaty se stali Lenka Kašpárková a Petr Macák. V reportáži si poslechněte, že sice věděli na koho se s nezvyklým přáním obrátit, ale bylo štěstí, že získali aspoň jeden balík sena. Farmáři mají totiž kvůli velmi suchému počasí málo zásob. 

Všechna ta přání hrozně rychle mizela, a tak jsem hledala něco, co bych zvládla splnit a zároveň se o to nemusela na internetu s ostatními dárci skoro prát.
Lenka Kašpárková, Ježíškovo vnouče

Domov seniorů v Kadani má ovečky i ve svém oficiálním logu. A to živé stádo se teď díky Ježíškovým vnoučatům může rozrůst 😊

Spustit audio

Související